1. Anasayfa
  2. Genel Bilgiler

Kent Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Şehir içi toplu taşımalarda ödeme yöntemi olarak kullanılan Kent Kart için bakiye sorgulama ve bakiye yükleme işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kent Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?
Kent Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kent Kart Bakiye Sorgulama

Belirli şehirlerde toplu taşıma araçlarında ödeme yöntemi olarak kullanılan Kent Kartınıza dilerseniz web adresi üzerinden, dilerseniz mobil uygulama üzerinden bakiye sorgulayabilir ya da bakiye yükleyebilirsiniz.

Kent Kart Bakiye Sorgulama

Öncelikle https://m.kentkart.com/home linkine tıklayarak web sitesine gidiyoruz. Ardından aşağıdaki menülerde bulunan “Bakiye Sorgulama” seçeneğine tıklıyoruz.

Karşımıza açılan pencerede kent kartımızın arkasında bulunan kart numarasını giriyoruz ve ardından sorgula butonuna basıyoruz.

Web sitesi üzerinden bu şekilde Kent Kart bakiyemizi sorgulayabiliriz. Aynı işlemi mobil uygulama üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzun uygulama marketine giriş yapıp (AppStore & GooglePlay) Kent Kart uygulamasını mobil telefonunuza indiriniz. Daha sonra yukarıdaki adımları takip ederek Kent Kart Bakiye Sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir