1. Anasayfa
  2. Genel Bilgiler

İzmirim Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

İzmir'de kullanılan İzmirim Kart bakiye sorgulaması nasıl yapılır? İzmirim Kart bakiye yükleme işlemleri nasıl yapılır? İzmirim Kart hakkında merak ettikleriniz bu konuda.

İzmirim Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?
İzmirim Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

İzmirim Kart Bakiye Sorgulama

İzmir’de şehir içi ulaşımda kullanılan İzmirim Kart bakiye sorgulama ve bakiye yükleme işlemleri nasıl yapılır? Aşağıdaki adımları takip ederek İzmirim Kart bakiye sorgulama işlemleri ve bakiye yükleme işlemleri yapabilirsiniz.

İzmirim Kart bakiye sorgulama işlemi için öncelikle https://online.izmirimkart.com.tr linkine tıklayarak adrese gidin. Ardından karşınıza çıkan akıllı kart numarası yazının yanında bulunan boşluğa, İzmirim Kartınızın arka yüzünde bulunan kart numaranızı giriniz ve ardından devam et butonuna basınız.

Devam et butonuna bastıktan sonra karşınıza İzmirim Kartınızda bakiyenize ait ekran gelecektir. Bu ekrandan İzmirim Kartınızda ne kadar bakiye kaldığını öğrenebilirsiniz.

İzmirim Kart Bakiye Yükleme

İzmirim Kart bakiye yükleme işleminde ise https://online.izmirimkart.com.tr bu linke tıklayarak adrese gidin. Adreste karşınıza çıkan “İZMİRİM KART -TL YÜKLEME” seçeneğine tıklayınız. Uygun yerleri doldurduktan sonra ilgili aşamaları takip ederek İzmirim Kartınıza bakiye yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

  1. bilgiler için teşekkürler. faydalı oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir