1. Anasayfa
  2. Genel Bilgiler

İnternetten Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

MHRS sistemi sayesinde hastaneye gitmeden internet üzerinden kolay bir şekilde randevu talebi oluşturabilirsiniz. İnternet üzerinden hastane randevusu nasıl alınır? Detaylar makalemizde.

İnternetten Hastane Randevusu Nasıl Alınır?
İnternetten Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

MHRS Randevu

MHRS ile online işlemler üzerinden hastane randevunuzu çok kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken MHRS online E-Nabız sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. Açılan sayfanın üst köşesinde “Randevu Al” butonuna tıklıyoruz.

Açılan sayfada T.C. Kimlik Numaranız ve Şifrenizi yazıp ardından “Giriş” butonuna basınız. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız E-Devlet bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz.

Sonrasında sol tarafta bulunan “Hastane Randevusu Al” seçeneğine tıklıyoruz ve açılan menüde “Genel Arama” seçeneğine tıklıyoruz.

Bu işlemden sonra karşımıza gelen menüde İl, İlçe, Klinik, Hastane gibi seçenekleri kendimize uygun şekilde seçtikten sonra aşağıda bulunan “Randevu Ara” butonuna tıklıyoruz.

Daha sonra karşımıza çıkan uygun hastane ve randevu seçeneklerinden birini seçiyoruz. Randevu tarihini ve saatini işaretledikten sonra karşımıza açılan pencerede “Randevu Onayla” seçeneğini işaretliyoruz ve randevu alma işlemini bitirmiş oluyoruz. Randevu bilgileriniz ayrıca sistemde kayıt olan cep telefonu numaranıza SMS olarak gönderilmektedir.

Medical Park E-Randevu

Medical Park E-Randevu sayesinde hastaneye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken önce https://www.medicalpark.com.tr/ adresini ziyaret etmeniz. Ardından sağ üst köşede bulunan “Hızlı Randevu” butonuna tıklayınız.

Karşımıza gelen ekranda TCKN yerine T.C. Kimlik Numaramızı giriyoruz. Aşağıda bulunan ilgili yerleri doldurduktan sonra güvenlik kodunu yazıp sorgula seçeneğine tıklıyoruz.

Sonrasında karşımıza gelen bilgileri doğruladıktan sonra ister “Görüntülü Görüşme” ister fiziki muayene için “Muayene Randevusu” seçeneğini işaretleyiniz. Cep Telefonu numaranızı girdikten sonra aşağıda bulunan “Sonraki Adım” butonuna tıklıyoruz.

Açılan bölümde solda randevu alacağınız hastane, birim ve muayene yapacak olan hekimi seçiyoruz. Bu işlemin ardından sağ tarafta hekime ait uygun randevu tarihleri çıkacaktır. Size uygun olan tarihi ve saati seçtikten sonra “Randev Al” butonuna tıklıyoruz. İşlem bu kadar.

Yüzyıl Hastanesi Randevu

Yüzyıl Hastanesi’nden 3 adımda kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz. Öncelikle https://online.yuzyilhastanesi.com/ adresine gidiyoruz. Karşımıza çıkan tüm bilgileri doldurduktan sonra aşağıda bulunan “Devam Et” butonuna tıklıyoruz.

Açılan sayfada size uygun olan bölüm, doktor, randevu tarihi ve randevu saatini seçtikten sonra aşağıda bulunan “Devam Et” butonuna tıklıyoruz.

Sonrasında bilgiler içeren ekranı doğruladıktan sonra devam et butonuna tıklıyoruz ve randevu işlemini başarılı bir şekilde tamamlamış oluyoruz. Yüzyıl Hastanesi için online randevu işlemlerimiz bu kadar.

Medar Randevu Al

Medar Hastanesi internet üzerinden randevu almak için öncelikle https://www.medarhastanesi.com.tr/ adresine gidiyoruz. Randevu için sağ üst köşede bulunan “Randevu Al” butonuna tıklıyoruz.

Açılan pencerede bize uygun olan hastaneyi seçiyoruz ve “Randevu Al” butonuna tıklıyoruz.

Açılan yeni sayfada bize uygun olan bölüm hekimini buluyoruz ve profil kartında yer alan “Randevu Al” seçeneğine tıklıyoruz.

Daha sonra açılan sayfada uygun randevu tarihini ve randevu saatine tıklıyoruz. Açılan pencerede T.C. kimlik numaramızı ve doğum tarihimizi yazıp “Devam Et” butonuna tıklıyoruz.

Bu işlemin ardından karşımıza gelen pencerede sisteme kayıtlı olan telefon numaramıza gönderilen kodu uygun yere giriyoruz ve devam et tuşuna basıyoruz. Medar Hastanesi internet üzerinden randevu işlemimiz başarılı bir şekilde tamamlamış oluyoruz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir